• Dyrektor szkoły mgr Małgorzata Biedka

• Pani Małgorzata Biedka jest nauczycielem dyplomowanym. Pracę rozpoczęła w 1994r. w Szkole Podstawowej w Bandysiach. Od roku 2001 pracowała w Publicznym Gimnazjum w Czarni z filią w Surowem, które później funkcjonowało wraz ze szkołą podstawową jako Zespół Szkół w Czarni i Zespół Szkół w Surowem. W ostatnich latach współpracowała też z warszawską Fundacją Rodzin Wspierających Edukację  "Od podstaw".

Pani dyrektor posiada wykształcenie wyższe z tytułem magistra historii.  Ukończyła kolejno studia podyplomowe z przyrody, informatyki, biologii, fizyki i chemii.

Posiada też kwalifikacje dające uprawnienia do zarządzania oświatą.

Pani Małgorzata jest osobą oddaną sprawom szkoły i edukacji. W pracy ceni odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność działania w zespole.