• OFERTA PRACY DLA SURDOPEDAGOGA

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni poszukuje kandydatów na stanowisko surdopedagoga.

​Podstawa zatrudnienia: Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela na czas określony. Wymiar godzin: 2/22

Wymagane kwalifikacje: zgodne z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli – wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Miejsce wykonywania pracy: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarni.

Okres zatrudnienia: od 01.09 2023 r. do 31.08. 2024 r.

Dokumenty można składać do 29 sierpnia 2023r.,  osobiście do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni lub mailowo na skrzynkę:  spczarnia@wp.pl

07- 431 Czarnia.

Do złożonej oferty należy dołączyć CV kandydata. w CV powinna znajdować się klauzula:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

• OFERTA PRACY DLA NAUCZYCIELA EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni poszukuje kandydatów na stanowisko  nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa w klasie VIII.

​Podstawa zatrudnienia: Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela na czas określony. Wymiar godzin: (1/18).

Okres zatrudnienia: od 01.09. 2023r. do 31.08. 2024r.

Wymagane kwalifikacje:  wykształcenie wyższe z przygotowaniem do pracy nauczyciela EDB w szkole podstawowej.

Pożądane cechy kandydata: pasja w pracy z dziećmi, dobra organizacja, umiejętności budowania pozytywnych relacji, umiejętność współpracy w zespole, kreatywność, pracowitość, zaangażowanie, cierpliwość, punktualność.

Oferty można składać do 23 sierpnia 2023r.,  osobiście do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni lub mailowo na skrzynkę: spczarnia@wp.pl

• OFERTA PRACY DLA PSYCHOLOGA

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni poszukuje kandydatów na stanowisko psychologa.

​Podstawa zatrudnienia: Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela na czas określony. Wymiar godzin: (10/22).

Okres zatrudnienia: od 01.09 2023 r. do 31.08. 2024 r.

Wymagane kwalifikacje: zgodne z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli - wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Dokumenty można składać do 23 sierpnia 2023r.,  osobiście do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni lub mailowo na skrzynkę:  spczarnia@wp.pl

• OFERTA PRACY DLA PEDAGOGA SPECJALNEGO

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni poszukuje kandydatów na stanowisko pedagoga specjalnego.

​Podstawa zatrudnienia: Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela na czas określony. Wymiar godzin: 9/22

Okres zatrudnienia: od 01.09 2023 r. do 31.08. 2024 r.

Do zadań pedagoga specjalnego będzie należało m.in.: rozpoznawanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu uczniów lub wychowanków, w tym barier i ograniczeń, utrudniających funkcjonowanie ucznia lub wychowanka i jego uczestnictwo w życiu przedszkola, szkoły lub placówki; udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w bezpośredniej pracy z uczniem; dostosowanie sposobów i metod pracy do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych ucznia lub wychowanka oraz jego możliwości psychofizycznych; rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów, dobór metod, form kształcenia i środków dydaktycznych do potrzeb wychowanków; pomoc w rozwiązywaniu problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów; wspieranie nauczycieli i wychowawców  w realizacji zadań w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz kształcenia specjalnego; współpraca z rodzicami oraz innymi podmiotami min. Poradnią psychologiczno – pedagogiczną, pracownikami socjalnymi, asystentem rodziny, kuratorem sądowym itp.

Dokumenty można składać do 23 sierpnia 2023r.,  osobiście do dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni lub mailowo na skrzynkę:  spczarnia@wp.pl

• OFERTA PRACY DLA NAUCZYCIELA BIOLOGII

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciela biologii w klasach V – VIII.

​Podstawa zatrudnienia: Umowa o pracę na podstawie Karty Nauczyciela na czas określony. Wymiar godzin: (5/18).

Okres zatrudnienia: od 01.09 2023 r. do 31.08.2024 r.

Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe z przygotowaniem do pracy nauczyciela biologii  w szkole podstawowej

Pożądane cechy kandydata:

- pasja w pracy z dziećmi,

- dobra organizacja,

- umiejętności budowania pozytywnych relacji,

- umiejętność współpracy w zespole,

- pracowitość, zaangażowanie, cierpliwość, punktualność,

- kreatywność, pomysłowość oraz inicjatywy własne.